Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: New window
lt: Naujas langas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: About
lt: Apie
