Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Reference
pl: Referencja

en: Same window
pl: W tym samym oknie

en: About
pl: O stronie

en: Prefix text
pl: Prefiks

en: Integer value
pl: Liczba całkowita
