Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Add
ta: சேர்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Integer value
ta: முழுஎண் மதிப்பு
