Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: New window
uk: Нове вікно

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Commerce
uk: Комерція

en: Reference
uk: Посилання

en: Same window
uk: У цьому ж вікні

en: About
uk: Про модуль

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Integer value
uk: Ціле значення

en: Segment
uk: Сегмент
