Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Link text
az: Link mətni

en: Reference
az: Istinad

en: About
az: Haqqında

en: Prefix text
az: Prefiks mətni
