Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add
cs: Přidat

en: Link text
cs: Text odkazu

en: About
cs: Popis

en: Prefix text
cs: Text předpony

en: Integer value
cs: Celočíselná hodnota
