Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Add
el: Προσθήκη

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Reference
el: Αναφορά

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: About
el: Περί

en: Prefix text
el: Κείμενο προθέματος

en: Integer value
el: Ακέραια τιμή
