Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Add
he: הוספה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Integer value
he: ערך מספר שלם
