Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Add
id: Tambah

en: Link text
id: Teks tautan

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Reference
id: Referensi

en: Promotion
id: Promosi

en: About
id: Tentang

en: Prefix text
id: Teks prefiks

en: Integer value
id: Nilai Integer
