Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Add
it: Aggiungi

en: New window
it: Nuova finestra

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Reference
it: Riferimento

en: Same window
it: Stessa finestra

en: About
it: Informazioni

en: Prefix text
it: Testo prefisso

en: Integer value
it: Valore intero
