Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Add
oc: Apondre

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: About
oc: A prepaus

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix
