Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Add
sv: Lägg till

en: New window
sv: Nytt fönster

en: Link text
sv: Länktext

en: Reference
sv: Referens

en: Same window
sv: Samma fönster

en: About
sv: Om

en: Prefix text
sv: Text för prefix

en: Integer value
sv: Värde för heltal
