Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Add
be: Дадаць

en: About
be: Аб

en: Integer value
be: Цэлае значэнне
