Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: About
bn: সম্পর্কে
