Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: About
gu: વિશે

en: Integer value
gu: પૂર્ણાંક કિંમત
