Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Add
hi: जोड़ें

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में

en: Integer value
hi: पूर्णांक मूल्य
