Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
