Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Integer value
th: ค่า(จำนวนเต็ม)
