Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add
tr: Ekle

en: New window
tr: Yeni pencere

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Reference
tr: Kaynak

en: Same window
tr: Aynı pencere

en: About
tr: Hakkında

en: Prefix text
tr: Önek metni

en: Integer value
tr: Tamsayı değeri
