Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: New window
da: Nyt vindue

en: Link text
da: Linktekst

en: Same window
da: Samme vindue

en: About
da: Om

en: Prefix text
da: Præfiks

en: Integer value
da: Heltalsværdi
