Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Add
ca: Afegeix

en: New window
ca: Nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Reference
ca: Referència

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: About
ca: Detalls

en: Prefix text
ca: Text prefix

en: Integer value
ca: Valor enter
