Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Integer value
et: Täisarv
