Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
