Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Same window
ne: येही विन्डोमा

en: About
ne: बारेमा
