Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి
