Mautic Paragraph Commerce (1.0.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: About
ug: ھەققىدە
