Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб
