Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Conditions
es: Condiciones

en: New window
es: Nueva ventana

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Commerce
es: Comercio

en: Promotions
es: Promociones

en: Promotion
es: Promoción

en: Same window
es: Misma ventana

en: Excluded
es: Excluido

en: About
es: Acerca de

en: Applies to
es: Se aplica a

en: Prefix text
es: Texto prefijo

en: All conditions must pass
es: Deben cumplirse todas las condiciones

en: Only one condition must pass
es: Debe cumplirse una sola condición

en: Condition operator
es: Operador de condición
