Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Promotions
fi: Promootiot

en: Excluded
fi: Ei sisällytetty

en: About
fi: Tietoja

en: Applies to
fi: Pätee

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti
