Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: New window
hr: Novom prozoru

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Same window
hr: Istom prozoru

en: About
hr: Opis
