Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ
