Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Conditions
id: Kondisi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Promotions
id: Promosi

en: Promotion
id: Promosi

en: Excluded
id: Pengecualian

en: About
id: Tentang

en: Prefix text
id: Teks prefiks

en: All conditions must pass
id: Semua kondisi harus dilewati

en: Only one condition must pass
id: Hanya satu syarat yang harus dilewati
