Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Conditions
ja: 条件

en: New window
ja: 新しいウィンドウ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Promotions
ja: プロモーション

en: Promotion
ja: プロモーション

en: Same window
ja: 同じウィンドウ

en: About
ja: アバウト

en: Prefix text
ja: 接頭語文字列

en: All conditions must pass
ja: すべての条件を満たす必要がある

en: Only one condition must pass
ja: 1つの条件のみを満たす必要がある
