Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: About
ku: دەربارە
