Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: New window
lt: Naujas langas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: About
lt: Apie

en: Applies to
lt: Taikoma

en: All conditions must pass
lt: Visos sąlygos turi būti išpildytos

en: Only one condition must pass
lt: Turi būti išpildyta bent viena sąlyga

en: Condition operator
lt: Sąlygos operatorius
