Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Link text
lv: Saites teksts

en: About
lv: Par

en: Prefix text
lv: Prefikss
