Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо
