Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Link text
nl: Linktekst

en: Promotions
nl: Aanbiedingen

en: Promotion
nl: Aanbieding

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: About
nl: Over

en: Applies to
nl: Van toepassing op

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: All conditions must pass
nl: Aan alle voorwaarden moet worden voldaan

en: Only one condition must pass
nl: Aan slechts één voorwaarde moet worden voldaan

en: Condition operator
nl: Voorwaarde-operator
