Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Conditions
pl: Warunki

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Promotions
pl: Promocje

en: Same window
pl: W tym samym oknie

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: About
pl: O stronie

en: Prefix text
pl: Prefiks
