Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
