Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Conditions
sv: Villkor

en: New window
sv: Nytt fönster

en: Link text
sv: Länktext

en: Same window
sv: Samma fönster

en: About
sv: Om

en: Prefix text
sv: Text för prefix
