Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: About
ta: பற்றி
