Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: About
th: เกี่ยวกับ
