Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Conditions
tr: Koşullar

en: New window
tr: Yeni pencere

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Same window
tr: Aynı pencere

en: Excluded
tr: Hariç

en: About
tr: Hakkında

en: Prefix text
tr: Önek metni
