Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: About
ug: ھەققىدە
