Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Conditions
uk: Умови

en: New window
uk: Нове вікно

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Commerce
uk: Комерція

en: Promotions
uk: Просування

en: Same window
uk: У цьому ж вікні

en: Excluded
uk: Вилучений

en: About
uk: Про модуль

en: Applies to
uk: Застосовується до

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: All conditions must pass
uk: Всі умови мають виконуватись

en: Only one condition must pass
uk: Лише одна умова має виконуватись
