Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
