Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: New window
fa: پنجره جدید

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Commerce
fa: تجارت

en: Promotions
fa: ویژه ها

en: Promotion
fa: ویژه

en: Same window
fa: همان پنجره

en: About
fa: درباره

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: All conditions must pass
fa: تمامی شرایط باید درست باشند

en: Only one condition must pass
fa: فقط یک شرط درست باشد
