Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
