Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Conditions
pt: Condições

en: New window
pt: Nova Janela

en: Link text
pt: Texto do link

en: Commerce
pt: Comércio

en: Promotions
pt: Promoções

en: Promotion
pt: Promoção

en: Same window
pt: Mesma janela

en: Excluded
pt: Excluído

en: About
pt: Sobre

en: Prefix text
pt: Prefixo

en: All conditions must pass
pt: Todas as condições devem passar

en: Only one condition must pass
pt: Apenas uma condição deve passar
